جدیدترین مطالب امروز

مشاوره حقوقی تلفنی دادورزیار

مجموعه: مقاله حقوقی تعداد بازدید: 20
مشاوره حقوقی تلفنی دادورزیار

مشاوره حقوقی تلفنی دادورزیار

 

مشاوره حقوقی تلفنی

 

مشاوره حقوقی تلفنی ، قوه قضاییه ، مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه باتوجه به افزایش روز افزون مشکلات جامعه و با توجه به افزایش دعاوی در جامعه قوه قضاییه نیز طرحی را برای مشاوره حقوقی راه اندازی نموده است که کاری بسیار شایسته می باشد و بسیاری از مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه استفاده میکنند. در تمامی اوقات کارشناسان حقوقی مربوطه ، آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد. پس شما می توانید برای مشاوره حقوقی  نسبت به تمامی موارد از قبیل طلاق توافقی  ، دعاوی خانواده  ، مطالبه مهریه  ، طلاق توافقی دعاوی کیفری و غیره از مشاوره تلفنی حقوقی قوه قضاییه کمک بگیرید . موسسه حقوقی دادورزیار نیز با ارائه مشاوره حقوقی آنلاین در این راه یاریتان خواهد کرد.

 

دادورزیار اولین سایت ارائه دهنده آنلاین دادخواست ، شکوائیه و تنظیم لایحه با نازلترین قیمت و در کمترین زمان ممکن میباشد، که موجب صرفه جوئی در وقت ، هزینه و حذف رفت و آمدهای درون شهری می گردد .
این سایت با استفاده از تجربیات و به کارگیری قضات محترم بازنشسته و وکلای برتر ایران و استعدادهای درخشان حقوقی اقدام به ارائه خدمات 
حقوقی و کیفری اعم از انواع مطالبات وجه ، تنظیم انواع شکوائیه و پیگیری آن ، تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی ، داوری داخلی و بین المللی ، نظارت مستمر و پیگیری دائم پرونده های جاری می نماید .
همچنین مشاوره تخصصی در امور ثبتی ، مالیاتی ، شهرداری ، اداره کار ، سازمان قضایی نیروهای مسلح و ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت برند ، علائم تجاری ، ثبت شرکتها و ارائه خدمات
 مشاوره تلفنی حقوقی و مشاوره حضوری از دیگر خدمات این سایت می باشد .
مشاوره تلفنی     :   ۲۹۵۷ ۹۰۷ ۹۰۹
تلفن های تماس  :  ۸۸۹۶۸۳۷۲-۸۸۹۶۷۸۴۱
آدرس سایت    :    https://dadvarzyar.com

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “مشاوره حقوقی تلفنی دادورزیار”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب خبری