جدیدترین مطالب امروز

وکیل پایه یک دادگستری

مجموعه: مقاله حقوقی تعداد بازدید: 18
وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری

 

وکیل متخصص

 

اگر شما نیز درگیر پله های ناتمام دادگاه ها شدهاید و دیگر امیدی به موفقیت و رسیدن به حق و حقوق خود ندارید و در جستجوی وکیل متخصص هستید، بهتر است بدانید که میتوانید از طریق دفتر حقوقی دادورزیار داد، وکیل با تجربه و کاردان که در حوزه تخصص خود با تمام قوانین حقوقی روز آشنایی کامل دارد و می تواند پروندههای حقوقی شما را در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه با موفقیت به سرانجام برساند، آشنا شوید و برای انواع مشکلات قانونی خود از ایشان کمک بگیرید.

شرایط وکلا بسیار شبیه به پزشکان است و همانطور که در بیماریهای سخت انسان به هر پزشکی اعتماد نمی کند در انتخاب وکیل هم باید دقت زیادی وجود داشته باشد. موکل برای اثبات ادعایش مجبور می شود تمامی مدارک خود را در اختیار وکیل قرار دهد و گاهی نیز برخی از اسرارش را فاش کند. بدون تردید چنین اقدامی، نیازمند داشتن اعتماد و اطمینان کافی به یک وکیل و مشاور حقوقی است.

ثبت مشاوره آنلاین تماس با وکیل / درباره ما / خدمات حقوقی / درخواست مشاوره حقوقی/ پرسش و پاسخ / وکیل متخصص / وکیل پایه یک / وکیل پایه یک دادگستری | مشاوره تلفنی حقوقی

مهمترین وصفی که موکل برای انتخاب وکیل باید به آن توجه کند اعتماد و امانت داری وکیل است.گاهی دیده شده است که افرادی با سوء استفاده از نا آگاهی مردم، خود را وکیل دادگستری معرفی و مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از آنان گرفته اند. در صورتی که، هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ها نداشته و با وعده های پوچ و بی اساس از جمله وجود آشنایی با برخی افراد دارای نفوذ، اقدام به اخاذی و به اصطلاح کار چاق کنی کرده اند. به همین دلیل، موکل باید پس از اطمینان معتبر بودن پروانه وکالت و بررسی شخصیت و صلاحیت و مهارتهای وکیل مورد نظر اقدام به بستن قرارداد با وی کند و مهمتر اینکه وکیل پایه یک دادگستری باشد و چه بهتر که عضو کانون وکلای دادگستری مرکز باشد چراکه اعتبار این نهاد، نزد مردم به اثبات رسیده است.

لطفًا جهت مشاوره و تعیین وقت مشاوره حقوقی حضوری به قسنت ثبت سفارش مراجغه فرمایید.  و یا با شماره ۸۸۹۶۷۸۴۱ – ۸۸۹۶۸۳۷۲ (۰۲۱)  تماس بگیرید.  زمان پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۲۱ )

چرا باید برای جستجوی وکیل با دفتر حقوقی عدل داد تماس بگیریم؟

مهمترین ویژگی یک وکیل خوب مورد اعتماد بودن وی می باشد. این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل می باشد. وکیلی که از نظر اخلاقی تمام محاسن را دارا باشد اما فاقد تخصص و علم کافی باشد، نمی تواند به نحو مقتضی از حقوق موکل خود دفاع کند. بنابراین وکیلی را می توان مورد تاد قرار داد که هم از نظر سلامت اخلاقی مورد وثوق باشد و هم تخصص کافی در اموری که به وی سپرده می شود را به دست آورده باشد. دفتر حقوقی دادورزیار داد مجموعهای است که دارای این موارد میباشد به این صورت که شامل گروهی از وکلا است که هر یک حسب تخصص خود وکالت پروندههای حقوقی را بر عهده میگیرند.

 

دادورزیار اولین سایت ارائه دهنده آنلاین دادخواست ، شکوائیه و تنظیم لایحه با نازلترین قیمت و در کمترین زمان ممکن میباشد، که موجب صرفه جوئی در وقت ، هزینه و حذف رفت و آمدهای درون شهری می گردد .
این سایت با استفاده از تجربیات و به کارگیری قضات محترم بازنشسته و وکلای برتر ایران و استعدادهای درخشان حقوقی اقدام به ارائه خدمات
 حقوقی و کیفری اعم از انواع مطالبات وجه ، تنظیم انواع شکوائیه و پیگیری آن ، تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی ، داوری داخلی و بین المللی ، نظارت مستمر و پیگیری دائم پرونده های جاری می نماید .
همچنین مشاوره تخصصی در امور ثبتی ، مالیاتی ، شهرداری ، اداره کار ، سازمان قضایی نیروهای مسلح و ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت برند ، علائم تجاری ، ثبت شرکتها و ارائه خدمات
 مشاوره تلفنی حقوقی و مشاوره حضوری از دیگر خدمات این سایت می باشد .
مشاوره تلفنی     :   ۲۹۵۷ ۹۰۷ ۹۰۹
تلفن های تماس  :  ۸۸۹۶۸۳۷۲-۸۸۹۶۷۸۴۱
آدرس سایت    :    https://dadvarzyar.com

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “وکیل پایه یک دادگستری”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب خبری