آرایش و زیبایی به سبک کندال جنر

مجموعه: آرایش و زیبایی تعداد بازدید: 419
آرایش و زیبایی به سبک کندال جنر

آرایش و زیبایی به سبک کندال جنر

سایت تفریحی و سرگرمی صفحه ما

صفحه ما:

آرایش و زیبایی به سبک کندال جنر

 

مجموعه آرایش و زیبایی:

آرایش و زیبایی ، مدل های جدید آرایش ملایم دخترانه
کندال جنر مدلینگ مشهور برخلاف خواهرش کیلی میکاپ لایت را بهترین سبک آرایش و زیبایی می داند و استیال آرایش صورت او مناسب برای دختر خانم های جوان است.

آرایش و زیبایی لایت با استایل کندال جنر

سایت تفریحی و سرگرمی: مدلینگها گروهی از سلبریتی هایی هستند که آرایش و زیبایی صورتشان به نوعی بیشتر جلب توجه می کند و اغلب دلیل انتخاب آنها برای معرفی محصولات جدید تناسب چهره هایشان با میکاپ های لایت است ، میکاپ هایی که امروزه برای عروس بسیار استفاده می شود. در این گزارش دنیای مد صفحه ما به سبک آرایش چشم و صورت کندال جنر خواهر ناتنی کیم کارداشیان خواهیم پرداخت که به عقیده ی کاربران فضای مجازی یکی از مدلینگ هایی است که با کمترین آرایش صورت جذابیت خود را حفظ کرده است.

کندال جنر متولد ۳ نوامبر ۱۹۹۵ مدلینگ و یک هنرپیشه اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۲۰۰۷ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده است. او دختر ویلیام بروس جنر و کریستن مری جنر می باشد. کندال یک خواهر کوچکتر به نام کایلی و چهار خواهر بزرگتر ناتنی به نام های کورتنی، کیم و کلوئی کارداشیان و کیسی جنر و همچنین چهار برادر ناتنی به نام های راب کارداشیان، برت جنر، براندون جنر و برودی جنر دارد. او حرفهٔ مدلینگ را در سن ۱۴ سالگی آغاز کرد. در سال ۲۰۱۰ به عنوان دهمین ستارهٔ جذاب جوان تلویزیون انتخاب شد.

کندال جنر
آرایش و زیبایی مدلینگ مشهور خارجی کندال جنر
آرایش و زیبایی برای کندال جنر یعنی خط چشم و رژلب

کندال جنر مدلینگ مشهور که اغلب او را در فشن شوهای فصلی برای معرفی محصولات برندهای معتبرلباس در دنیا می بینیم مثل تمام سلبریتی های دیگر به زیبایی و جذابیت چهره اش اهمیت خاصی می دهد. در مصاحبه ای که کندال جنر با مجله people داشت از علاقه اش به آرایش ساده به خصوص خط چشم گربه ای گفت . در کل کندال دوست دارد لبهایی خوش رنگ و چشمانی جذاب در آرایش داشته باشد به همین دلیل و البته به خاطر فرم و مدل چهره اش گزینه ی آرایش ملایم او را زیباتر می کند . به عقیده کندال آرایش دودی و کمی غلیظ او را از زیبایی طبیع خود دور می کند و تنها این سبک آرایش را برای فشن شوهای خاص می پذیرد.

خط چشم گربه ای او ایده ی آرایش چشمان بسیاری از خانم ها و دختر خانم هایی است که دوست دارند چشمان جذاب و به دور از خستگی داشته باشند. داشتن ابروهایی با دنباله نسبتا بلند هم این زیبایی را تقویت می کند.

کندال اغلب با رنگ رژلب قرمز گوجه ای و کالباسی روی صحنه می رود و کمتر رنگ قهوه ای و آرایش برنزه را به آرایشگر خود پیشنهاد می دهد.

کندال جنر

کندال جنر بدون آرایش
عکس کندال جنر بدون آرایش و استفاده از لوازم زیبایی
آرایش و زیبایی خواهر کیم کارداشیان متناسب با فرم صورت و چشم هایش

آرایش مناسب صورت قلبی با چشمانی باریک سبک مناسب چهره کندال جنر می باشد .اینگونه صورت برعکس فرم بالا پیشانی پهن وچانه باریک است باید باآرایش پیشانی راباریک وپهنای پایین صورت رااضافه کرد. تابازکردن فرق موهارا می توان به صورت دالبری شقیقه ها ریخته و اطراف چانه را نیزبا فردادن به موها پرکرد.

برای اینکه بین چشم ها فضای بیشتری ایجاد شود آرایش موها باید باز باشد وموها به طرف بیرون سرکشید ه شود ودر آرایش چشم اینگونه چشم ها نباید خط چشم ازچشم خارج شود تا چشم ها را دورتر از هم نشان دهد. باید خط چشمی پهن پشت چشم کشیده تا چشم رادرشت وبزرگتر نشان داده شود.

بهترین مدل ابرو برای این مدل چهره ها ، ابرهای کشیده و صاف است.
تصاویر کندال جنر مدلینگ با آرایش و زیبایی مناسب زنان و دختران جوان

 

آرایش و زیبایی به سبک کندال جنر

 

آرایش و زیبایی به سبک کندال جنر

 

آرایش و زیبایی به سبک کندال جنر

 

آرایش و زیبایی به سبک کندال جنر

 

آرایش و زیبایی به سبک کندال جنر

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آرایش و زیبایی به سبک کندال جنر”

قالب خبری