جدیدترین مطالب امروز

۸ ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل

مجموعه: آرایش و زیبایی تعداد بازدید: 76
۸ ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل

۸ ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل

 

آرایش کردن اغلب زمان زیادی از خانم ها می گیرد و شما اگر شاغل باشید، بهتر می دانید که صبح ها دقیقه ها و حتی ثانیه ها هم در حاضر شدن شما مهم هستند، در این مطلب می خواهیم چند ترفند آرایشی سریع را که زمان زیادی از شما نمی گیرند آموزش دهیم.

۱- منظم باشید

احتمالا صبح‌ها هنگام آماده شدن، زمان زیادی  را صرف پیدا کردن وسایل مختلف آرایشی مثل ریمل، سایه، مداد و … می کنید.

مهم نیست چه تعداد لوازم آرایشی دارید، بهتر است هر جنس از لوازمتان را در ظرف یا سبدی جداگانه قرار دهید، مثلا مداد شما نباید در کشوی شانه ها گم شود.در این صورت می توانید سریعتر آن ها را پیدا کنید و وسایلتان تمیزتر می‌مانند.

۲- از انگشت ها استفاده نکنید
این تصور اشتباه وجود دارد که استفاده از انگشت ها سرعت آرایش را بیشتر می کند در حالی که استفاده از ابزار آرایش موجب چند برابر شدن سرعت کارتان می شود.
استفاده از انگشت ها موجب می شود مواد آرایشی به خوبی روی پوست تان ننشیند و نهایتا شما مدت زمان بیشتری برای ترمیم آن مشغول می‌شوید و مجبور هستید دست‌ها را هم در آخر کار بشویید.

۳- برس و پد آرایش را تعویض کنید

۸ ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل

برای استفاده و ترکیب چند رنگ کرم پودر یا پنکک بهتر است یک پد آرایشی جدید بردارید تا به رنگ دلخواه برسید زیرا استفاده از چند کرم زمانبر خواهد بود.

۴- کرم ها را ترکیب کنید
اگر از چند کرم مرطوب کننده استفاده می کنید، آن ها را یکی کنید تا سریعتر کارتان انجام شده و صورت‌تان چند رنگ متفاوت به خود نگیرد. البته می‌توانید از کرم‌هایی استفاده کنید که چند ویژگی را با هم دارند، مثلا کرم پودرهای دارای مرطوب کننده بهتر از ترکیب های دستی خواهند بود.

۵- از وسایل مختلف استفاده کنید
می توانید برای رنگ گرفتن بهتر، از سایه ها برای روشن کردن بخش هایی از پوست یا گونه ها، استفاده کنید یا از کرم پودر برای روشن کردن زیر چشم استفاده کنید.

۶- خط چشم را حذف کنید
اگر عجله دارید، بهتر است از زدن خط چشم منصرف شوید.می توانید آن را با خودتان همراه داشته باشید تا زمانیکه سرتان خلوت شد استفاده کنید.

۷- لایت آرایش کنید
۸ ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل
اگر زمان کمی دارید می توانید به جای آرایش کل چشم ها تنها گوشه آن را کمی مداد بکشید یا از یک رژ لب ساده برای رنگ گرفتن لب ها استفاده کنید تا چهره تان بی روح نباشد.

۸- از مهم ترین لوازم آرایشی استفاده کنید

زمانی که عجله دارید نیاز نیست از همه لوازم آرایشی استفاده کنید، مهم ترین لوازم آرایشی برای صورت شما عبارتند از : ریمل، رژ گونه و رژ لب.که استفاده از همه این ها تنها به ۵ دقیقه زمان نیاز دارد، ریمل به دلیل دادن رنگ سیاه به مژه های شما، چشم هایتان را قبراق‌تر نشان می دهد و رژ لب و رژ گونه کمک می کند تا صورتتان رنگ بهتری گرفته و سرحال تر به نظر بیایید.

۸ ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۸ ترفند زیرکانه آرایشی برای خانم های شاغل”

قالب خبری