جدیدترین مطالب امروز

شب زفاف عجیب این زن با یک روح و ازدواج با ارواح +عکس

مجموعه: سرگرمی تعداد بازدید: 300
شب زفاف عجیب این زن با یک روح و ازدواج با ارواح +عکس


این خانم با یک روح رابطه دارد و با او ازدواج کرد!

این خانم می گوید عاشق یک روح ۳۰۰ ساله شده است و با این روح ازدواج کرده است که خبر آن بسیار جنجالی شده است. این خانم با  مراسمی عجیب و کاملا متفاوت برگزار شد. یک مراسم عروسی کاملا متفاوت و تکرار نشدنی عروس به تنهایی مقابل چشم میهمانان ایستاده بودو با روح مردی که سال ها پیش از جهان رفته عهد و پیمان ازدواج می بست.

زنی که مدت ها در جستجوی همسر آینده مناسب خود بوده دریک اقدام عجیب تصمیم به ازدواج با روح دزد دریایی گرفت که بیش از ۳۰۰ سال پیش از جهان رفته بود.

رابطه جنسی یک زن با روح

«آماندا تیگو» ۴۵ ساله با روح یکی از دزدان دریایی به نام «جک» که بیش از ۳۰۰ سال پیش ودر سال ۱۷۰۰ از جهان رفته بود ازدواج کرد.این خانم که برای خود مراسم ازدواج عجیبی برپا کرده می‌گوید هیچ مردی برای زندگی با خود مناسب ندیدم برای همین تصمیم گرفتم با روح یکی از دزدان دریایی که به نظرم مرد مورد علاقه من بوده است ازدواج کنم.

شب زفاف عجیب این زن با یک روح و ازدواج با ارواح +عکس

عکس جالب از ازدواج یک زن با روح

عکس  جالب  و خنده دار عروسی زن ۴۵ ساله با روح مردی که ۳۰۰ سال پیش مرده است

اعضای خانواده و دوستان این زن به تصمیم متفاوت او احترام گذاشته ودر مراسم ازدواج خاصی که بدون حضور داماد برگزار می شد شرکت کردند , این زن با پوشیدن لباس عروس روی آب هاي ایرلند و داخل قایق با روح مورد علاقه اش ازدواج کرد.همه ی چیز مثل یک مراسم ازدواج معمولی بود فقط تنها تفاوت آن نبود داماد بود که به عقیده ي عروس خانم روح او در آنجا حضور داشت.

شب زفاف عجیب این زن با یک روح و ازدواج با ارواح +عکس

عکسهای مراسم ازدواج با روح دزد دریایی که سال ها پیش از جهان رفته دراین کشتی برگزار شد.

«اماندا» در گفت و گو با دیلی استار گفت این یک رابطه صمیمی و واقعی میان من و روح اوست .هیچکس رابطه عمیق و پرعشق ما را درک نمی‌کند ولی من واقعا با او ازدواج کرده ام و این ارتباط عاطفی را حس میکنم.

شب زفاف عجیب این زن با یک روح و ازدواج با ارواح +عکس

او که هرگز همسر خودرا از لحاظ فیزیکی ودر واقعیت ندیده است فکر می‌کند همسر روحش شبیه کاپیتان جک در دزدان دریایی کارائیپ است.جالب است که این زن ادعا می‌کند از سال ۲۰۱۴ با روح مرد مورد علاقه اش ارتباط جنسی داشته و حتی لحظات خوبی را با او سپری کرده است , تماشای تلویزیون و حتی رانندگی درکنار روح دزد دریایی یکیدیگر از بخش هاي جالب گفتگوی این عروس با دامادی عجیب است.

همچنین بخوانید :

لینک منبع

سایت ساز

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شب زفاف عجیب این زن با یک روح و ازدواج با ارواح +عکس”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب خبری