جدیدترین مطالب امروز

نیسان آلتیما ۲۰۱۷

مجموعه: جدیدترین ماشین ها تعداد بازدید: 10484
نیسان آلتیما ۲۰۱۷

نیسان آلتیما ۲۰۱۷

سایت تفریحی و سرگرمی صفحه ما

نیسان آلتیما ۲۰۱۷,جدیدترین ماشین ها

نیسان آلتیما 2017

جدیدترین ماشین ها:

نیسان آلتیما۲۰۱۷ زیر نتیجهی اتومبیل های مانند هیوندای سوناتا، کرایسلر ۲۰۰ و فورد فیوژن توسط بازسازی خود را با یک ظاهر طراحی شده، یک بهتر داخلی و بیشتر ویژگی های برش، لبه، همه در حالی که قیمت آن کم و شهرت خود را برای کیفیت بالا. بر خلاف بسیاری از رقبا، ۲۰۱۷ آلتیما سدان ارائه می دهد خریداران یک انتخاب بین بهره وری سوخت ۴ سیلندر و یک موتور V6 قوی تر. بدون توربو و یا موتورهای دیزل در اینجا، فقط مدافعان که از راندمان استثنایی و طول عمر ثابت شده است. در حالی که به عنوان جادار نه در داخل به عنوان یک هوندا و یا کیا اوپتیما، نیسان آلتیما محل راحت برای چهار بزرگسالان است، و در درون آن هر دو شیک و پیچیده است. با این حال، هیچ مدل ترکیبی وجود دارد، و سیستم های سرگرمی نیسان احساس کمی پشت بار.

رانندگی نیسان آلتیما :

مالیبو و هیوندای سوناتا جای فورد فیوژن و یا Mazda6. تر و تمیز SR کند بهبود حمل و نقل آلتیما است، با اضافه کردن یک سیستم تعلیق سخت تر و چرخ های ۱۸ اینچی، اما هیچ قدرت فوق العاده. در شکل ۴ سیلندر، نیسان آلتیما نگه می دارد همگام با اتومبیل های خانواده پایه از هوندا، سوبارو و تویوتا، اما این V6 270 اسب بخار در ۳٫۵ مدل که تبدیل این سدان خانواده سنگین به چیزی کمی بیشتر شوم است. ارائه شتاب بسیار عالی و قدرت عبور، ۳٫۵ لیتری خوبی کار می کند با CVT اتوماتیک، اگر چه ما واقعا آرزو نیسان در نقاط تغییر قابل پیش بینی ساخت به عنوان سوبارو با CVT آن انجام می شود. ما همچنین باید این گزینه انتقال کتابچه راهنمای کاربر بر روی این مدل از دست ندهید.

نیسان آلتیما 2017
ویژگی های مورد علاقه​:

پیش بینی اخطار برخورد به جلو (PFCW)
سیستم هشدار پیش بینی برخورد به جلو ۲۰۱۷ نیسان آلتیما نه تنها خودرو به طور مستقیم می بیند در مقابل، بلکه یکی پس از. این سیستم می تواند تشخیص اگر ماشین دوم به ترمز، به شما زمان بیشتری برای عکس العمل به خودرو به طور مستقیم در مقابل زمانی که شروع به کند می کند.

پر کردن آسان ALERT تایر
نه بیشتر جزئی در اطراف با ابزار اندازه گیری فشار تایر در تاریکی سرد یا شب. آلتیما نیسان برای سال ۲۰۱۷ خواهد شد چراغ آن فلش و صدای بوق بوق زمانی که تایر شما در حال پر کردن با هوا فشار مناسب می رسد.

 

اطلاعات نیسان آلتیما ۲۰۱۷:

داخلی

۲۰۱۷ آلتیما اتاق را برای پنج با legroom خوب در عقب، اگر چه فضای گرم و نرم است. جلو همه آلتیما از ویژگی های صندلی گرانش صفر نیسان است. گفت: به توسط ناسا الهام گرفته شود، صندلی های راحت در واقع برای انواع شکل بدن، چه در پارچه های استاندارد و یا چرم اختیاری مجهز. مرتب، C شکل پشته مرکز شامل در تمام اما مدل پایه در خانه های یک صفحه نمایش اطلاعات رنگ مفید است. دارندگان فنجان مقابل هم اکنون می توانید فنجان جای دسته دار، و با ۱۵٫۴ فوت مکعب از فضای تنه بزرگ نیسان آلتیما را می توان بزرگتر تاشو پایین عقب seatbacks 60/40 تقسیم ساخته شده است.
خارجی

آلتیما جدید نیسان شباهت خانوادگی قوی به بقیه خط ماشین این شرکت، با طراحی V شکل جلو پنجره آشنا نیسان و مسکن چراغ جلو براق. در پشت، ورزش عقب نیسان آلتیما یک سپر رسا، و بدنه چراغ عقب که به صورت افقی گسترش به درب صندوق عقب. انواع SR با یک اسپویلر یکپارچه ظریف مشخص شده است. تمامی مدل ها قابلیت یک جفت از بدنه اگزوز کروم برای پرنیان ورزشی. به طور کلی، ما شکل نیسان آلتیما را خوش تیپ و در پایان محافظه کار از طیف سدان تماس بگیرید. این ممکن است به اندازه دیگر پاپ نیست، اما طراحی باید به خوبی در سال های پیش رو نگه دارید تا.

نیسان آلتیما 2017

 

تجهیزات قابل توجه:

تجهیزات استاندارد

نیسان آلتیما در هفت تیپ در دسترس است، از پایه ۲٫۵ به بالا خط ۳٫۵ SL. بهار برای حداقل هزینه و شما یک گیربکس اتوماتیک (اختیاری در برخی از رقبای) و امکانات اولیه مانند درب قدرت، پنجره و تهویه مطبوع را دریافت، همراه با سیستم جرقه زنی و دکمه، ورود بدون کلید و اتصال بلوتوث. سیستم های صوتی پایه یک بازیکن AM / FM / CD 4 بلندگو با ورودی کمکی اما هیچ پورت USB است. ما پیشنهاد می کنیم اضافی $ ۴۰۰ هزینه به گام تا آلتیما ۲٫۵ S، که شامل یک مانیتور عقب، کروز کنترل، دست آزاد دستیار متن پیام، NissanConnect مجموعه ای از برنامه های تلفن همراه، چراغهای جلو اتوماتیک و مانیتور رنگی ۵ اینچ.
تجهیزات اختیاری

در ادامه به صعود بام به ارمغان می آورد امکانات رفاهی مانند صندلی راننده قدرت، چرم داخلی، آلومینیومی آلیاژ چرخ، moonroof قدرت و چراغ های جلوی LED. بسیاری از اضافی به گروه های همراه و تر و تمیز است متفاوت باشد. نکات برجسته عبارتند از یک سیستم ناوبری با صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی به روز رسانی، یک بسته آب و هوای سرد با صندلی داغ جلو و فرمان و بسته های تکنولوژی با همه چیز از هشدار نقاط کور و کروز کنترل پویا به هشدار پیش بینی برخورد به جلو ما در مورد علاقه ستایش امکانات. علاقمندان صوتی می توانید گوش خود را با یک ۹ بلندگو بوز سیستم صوتی لذت.

در زیر کاپوت​:

بر خلاف بسیاری از رقبای که ترکیبی، دیزلی و نیروگاه های مختلف بنزین توربوشارژ ارائه، نیسان آلتیما را نگه می دارد آن را با دو ارائه ساده است: یک سیلندر ۴ در ۲٫۵ مدل V6 و یک در ۳٫۵٫ هر دو استفاده از یک گیربکس اتوماتیک CVT. نیسان ۲٫۵ لیتری تشکر کارآمد تر به کرکره های فعال جلو پنجره، نسبت تراکم موتور تجدید نظر شده و اصطکاک داخلی کمتر، همه از آن به نزدیک به ۴۰ یانیه ها ی برآورد بزرگراه آن کمک ساخته شده است. مدل V6، در عین حال، هنوز هم در پست احترام ۳۲ یانیه ها ی، و هر دو موتور اجرا کنید فقط خوب در بنزین بدون سرب به طور منظم.

۲٫۵ لیتری خطی ۴
۱۷۹ اسب بخار @ ۶۰۰۰ دور در دقیقه
۱۷۷ پوند فوت گشتاور @ ۴۰۰۰ دور در دقیقه
سازمان حفاظت محیط زیست اقتصاد شهرستان / سوخت بزرگراه: ۲۷/۳۹ محورها، ۲۶/۳۷ یانیه ها ی (مدل SR)

۳٫۵ لیتری V6
۲۷۰ اسب بخار @ ۶۴۰۰ دور در دقیقه
۲۵۱ پوند فوت گشتاور @ ۴۴۰۰ دور در دقیقه
سازمان حفاظت محیط زیست اقتصاد شهرستان / سوخت بزرگراه: ۲۲/۳۲ یانیه ها ی

توجه: با توجه به تغییرات در تست EPA به طور موثر تر منعکس کننده شرایط دنیای واقعی، برخی ۲۰۱۷ مدل های نشان دادن نمرات اقتصاد سوخت کمی پایین تر از ۲۰۱۶ نسخه های خود را.

نیسان آلتیما 2017

یادداشت قیمت گذاری:

۲۰۱۷ نیسان آلتیما است قیمت یک تولید کننده پیشنهادی خرده فروشی (قیمت) با شروع از ۲۳۳۳۵ $ برای مدل پایه. اما برای ۴۰۰ $ بیشتر، آن را بدون brainer به گام تا ۲٫۵ S، که دارای ویژگی های قابل توجهی مانند دوربین دید عقب، کروز کنترل و صفحه نمایش رنگی ۵ اینچ. نوع SR ورزشی است هنوز یک معامله خوب در ۲۵،۳۰۵ $. V6 آلتیما بیش از ۲۸۰۰۰ $ شروع می شود. به طور کامل لود، یک SL آلتیما ۳٫۵ می توانید اواسط ۳۰،۰۰۰ $ علامت برسد. این قیمت ها در خط با رقبای بزرگی مانند کمری، آکورد و فورد فیوژن، و بالاتر از هیوندای سوناتا، کیا اوپتیما و تمام چرخ دیسک سوبارو میراث کمی.

نیسان آلتیما 2017

نیسان آلتیما 2017

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “نیسان آلتیما ۲۰۱۷”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب خبری