جدیدترین مطالب امروز

bmw سری پنج ۲۰۱۷

مجموعه: جدیدترین ماشین ها تعداد بازدید: 10109
bmw سری پنج ۲۰۱۷

bmw سری پنج ۲۰۱۷

سایت تفریحی و سرگرمی صفحه ما:

جدیدترین ماشین ها,bmw سری پنج ۲۰۱۷

بی ام و رونمایی نسل هفتم محترم سدان سری ۵ خود را، که ما در حال حاضر در فرم نمونه رانده گرفته است. کد نام G30، جدیدترین های ورزشی سری ۵ sheetmetal جدید که به نظر می رسد از سری ۳ cribbed، در حالی که آرایه خود را از ویژگی های جدید فن آوری قرض به شدت از سری ۷٫

حجم دانا، ۵ جدید تقریبا البته باقی می ماند. ابعاد آن همه در یک اینچ از ماشین قبلی هستند، به جز طول کلی، که توسط ۱٫۲ اینچ رشد می کند. بر خلاف جریان ۷ سری، سری ۵ می کند تقویت شده با فیبر کربن در ساختار آن استفاده نمی کند، اما بی.ام.و می گوید اقدامات وزن صرفه جویی مانند trunklid آلومینیوم، سقف، و درها به ۱۳۷ پوند بیهوده پرهیز کرد.

bmw سری پنج 2017

 

یک ظاهر طراحی شده زمین کمی می شکند. ۵ سری در حال حاضر شبیه به یک کمی متورم و سری ۳٫ چراغهای جلو (LED های تطبیقی) کشش به لمس پنجره مشبک دو کلیه، که در پشت آن آیرودینامیک افزایش کرکره اتوماتیک می باشد. نمای جانبی نشان می دهد یک چین بالا آشنا در کنار بدن و یک خط شخصیت پایین که لگد تا پشت چرخ های جلو. در عقب، چراغهای عقب بزرگتر حاوی عناصر LED بسته بندی دورتر در اطراف بر روی گلگیرهای. یک بسته M اسپرت در دسترس لباس تا بیرونی. این شامل یک جلویی تجدید نظر با مصرف بزرگتر هوا، پانل قید تغییر نمود، و رسانه های ذوزنقه ای اگزوز که فشار با نوک انگشت از فاسیا عقب پایین تر مدل دهید به پیشنهاد یکی از منتشر کننده. در داخل، بسته به ارمغان می آورد تر و تمیز آلومینیوم پدال، چرخ فرمان M ورزشی و چرم سیاه و سفید اختیاری با دوخت مقابل آبی.
یک جفت سپاس

در راه اندازی، وجود خواهد داشت فقط دو مدل، ۵۳۰i و ۵۴۰i، هر کدام از که می تواند با درایو عقب یا تمام چرخ (که BMW خواستار XDRIVE) بود. دیزل، ترکیبی، و V-8 انواع سابق همه از ما بازار حداقل وجود ندارد حال حاضر است. ۵۳۰i 528i جایگزین، و، زیر الگوی ایجاد شده توسط سری ۳ و ۴ سری، آن را نشان دهنده ورود BMW 'آخرین توربوشارژ چهار سیلندر. موتور B46 2.0 لیتری در اینجا می سازد همان ۲۴۸ اسب بخار و ۲۵۸ پوند فوت گشتاور به عنوان آن را در ۳۳۰i کند (در مقابل ۲۴۰ اسب بخار و ۲۶۰ پوند فوت برای توربو قبلی چهار). هشت سرعته اتوماتیک با پایان می رسد تغییر استاندارد انتخاب انتقال تنها است. BMW 530i فرض میکند که در ۶٫۰ ثانیه، و یا ۵٫۸ ثانیه XDRIVE به ۶۰ مایل در ساعت لیز خوردن خواهد شد.

۵۴۰i-یک نشان که یک بار حضور نقطهی ۴٫۰ لیتری V-8-حال حاضر به خانه کلاسیک نشان دهنده شش اتومبیل BMW، تقویت شده توسط یک توربو شارژر. B58 شش در اینجا می سازد ۳۳۵ اسب بخار و ۳۳۲ پوند فوت، فقط nosing و جلوتر از ۳۲۰ اسب ۳۴۰i و ۳۳۰ پوند فوت و به نمایندگی از یک دست انداز قابل توجه از ۳۵ اسب بخار و ۳۲ پوند فوت بیش از توربو ۵۳۵i شش. ساعت صفر تا ۶۰ مایل در ساعت کارخانه برآورد شده برای ۵۴۰i جدید ۴٫۹ ثانیه است، با تمام چرخ در اینجا ضربه زدن ۰٫۲ ثانیه خاموش که این رقم است.

bmw سری پنج 2017

 

۵۲۰d (190 اسب بخار چهار سیلندر توربو دیزل) و ۵۳۰D (265 اسب بخار شش سیلندر توربو دیزل)، و همچنین به عنوان یک پلاگین هیبریدی و یک V-8: اروپا نیز دو گزینه موتور دیزل را می بیند. ترکیبی ۵۳۰e iPerformance، که ترکیبی از یک موتور الکتریکی با یک توربو ۲٫۰ لیتری چهار برای یک خروجی کل سیستم از ۲۵۲ اسب بخار قدرت و ۳۱۰ پوند فوت گشتاور و ارائه ۲۸ مایل از محدوده EV است. مدل عملکرد بالا تمام چرخ درایو فقط M550i است، با ۴٫۴ لیتری V-8 خوب برای ۴۶۲ اسب بخار و ۴۷۹ پوند فوت گشتاور است. ما انتظار هیبریدی و V-8 به اینجا می آیند در نهایت، با یکی از موتورهای دیزلی بیشتر از یک شوت از راه دور.

فرمان فعال انتگرال بی ام و (چهار چرخ فرمان پذیری) یک بار دیگر در دسترس است، به عنوان پویا دمپر کنترل (دامپر تطبیقی) است. اندازه چرخ ۱۸، ۱۹، یا ۲۰ اینچ می باشد، و اجرا تخت لاستیک استاندارد هستند، اما لاستیک ۱۸ اینچی معمولی (با یدکی فضای محافظ) به عنوان یک جایگزین بدون هیچ هزینه ای در دسترس هستند. تعلیق M Sport را به ارمغان می آورد ارتفاع سواری پایین تر و چرخ های ۱۹ اینچی است. BMW نیز شل شدن محدودیت در اطراف سیستم تمام چرخ درایو خود را، و آن را ممکن است به ترکیب XDRIVE با تعلیق M ورزشی و یا با فرمان فعال انتگرال.
زندگی بهتر از طریق فناوری

IDrive نیز بازده کنترل دوار، اما صفحه نمایش ۱۰٫۳ اینچی در حال حاضر یک صفحه نمایش لمسی، هم، پس از بیش از یک راه برای مدیریت سیستم سرگرمی وجود دارد. کنترل غلط انداز ژست، معرفی در آخرین سری ۷، در حال حاضر هنوز هم یک راه سوم به کار بسیاری از توابع. در اتومبیل با صندلی multicontour اختیاری، یک گیرنده لمسی بر روی لبه صندلی می خواند تا منو صندلی بر روی صفحه نمایش سیستم iDrive. منطق IDrive نیز نونما حال حاضر ویژگی های شش کاشی بزرگ (نمایش داده سه در یک زمان) برای توابع اصلی سیستم. لمس کردن یکی از بزرگ که تابع به اندازه تمام صفحه، و لمس کردن هدر در بالای یک منو برای آن تابع باز می شود.

bmw سری پنج 2017

همچنین در حوزه تکنو، است اپل CarPlay (اما نه آندروید خودرو)، که هم اکنون می توانید به صورت بی سیم برای اولین بار، یک موجود لمسی Wi-Fi، اختیاری شارژ دستگاه بی سیم، و آخرین خدمات متصل BMW استفاده می شود. برنامه BMW متصل می توانید در رابطه با دوربین های ۳D مشاهده خودرو به تصاویر پرتو Bimmer پارک شده به گوشی های هوشمند یکی کار می کنند. این متفکران به جلو که استفاده از یک دستیار دیجیتال آمازون چک خواهد شد هیجان زده به یاد بگیرند که BMW متصل می توانید ذهن ورق را رو با چک.

در حال توسعه جدید سری ۵ بی ام و به نظر می رسد تلاش های زیادی را در منطقه از پارکینگ صرف. جای تعجب نیست که خودرو دارای سیستم پارکینگ خودکار در دسترس است که می تواند خودرو را به نقاط و نه موازی یا عمود بر تنها فرمان، یک تابع است که در دسترس بر روی قبلی سری ۵ و همچنین در بسیاری از رقبا، بلکه تغییر بود، شتاب اسلات، و ترمز. همانطور که در سری ۷، نیز وجود دارد یک تابع است که اجازه می دهد تا راننده به خارج از خودرو ایستاده و مستقیم آن را به یک فضای تنگ با استفاده از نمایش کلید خود را یکی دیگر از آیتم قطره به پایین از ۷٫ جدید فراتر از آن، سری ۵ سیستم ناوبری شامل نرم افزار از خدمات پارکینگ شرکت ParkNow رانندگان اجازه می دهد به رزرو یک نقطه در یکی از پارکینگ های وابسته به آن. برای کسانی که مصمم به پیدا کردن در خیابان پارکینگ، جدید سری ۵ آغاز بکار در خیابان اطلاعات پارکینگ (OSPI)، که نمایش اطلاعات نقشه بر روی منو در مورد احتمال در دسترس بودن خیابان پارکینگ، با استفاده از "داده های تاریخی و فعلی،" هر چند منبع دومی نامشخص است.

bmw سری پنج 2017

هنوز هم با تکنولوژی بیشتر: سیستم های صوتی بالا ۱۴۰۰ وات باورز و ویلکینز راه اندازی جدید با ۱۶ بلندگو است. نمایشگر سر بالا و در دسترس بزرگتر است. چراغ روشنایی محیط با رنگ های مختلف و اثرات استاندارد است. در جای دیگر در داخل کابین، یکی ۱۶-راه ورزش قدرت صندلی یا صندلی multicontour اختیاری، با تهویه و ماساژ در دسترس می یابد. طراحان BMW موفق به بگذراند فضای پا کمی بیشتر صندلی عقب و اتاق زانو و همچنین افزایش ظرفیت توشه، و این شرکت ادعا تنگ هم چینی داخلی بهبود یافته است.

اولین فرصت برای آمریکایی ها برای دیدن ماشین در فرد خواهد در ماه ژانویه در نمایشگاه خودرو دیترویت رونمایی دلیل در نمایشگاه در ماه فوریه خواهد بود، با وسایل نقلیه. قیمت گذاری است هنوز رتبهدهی نشده است، اما ما انتظار نداریم که آنها به ولگرد به دور از چهره امروز از ۵۱۱۹۵ $ (۵۲۸i) و $ ۵۶،۸۴۵ (۵۳۵i) -with XDRIVE ارتقاء ۲،۳۰۰ $. این اعداد می تواند به طور چشمگیری باد، هر چند، برای خریداران که بار تا بوفه تکنولوژی جدید سری ۵٫

bmw سری پنج 2017

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “bmw سری پنج ۲۰۱۷”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب خبری