سفر دوره ای رئیس جمهوربه قفقاز و آسیای میانه; فردا

مجموعه: اخبار جدید تعداد بازدید: 68
سفر دوره ای رئیس جمهوربه قفقاز و آسیای میانه; فردا

سفر دوره ای رئیس جمهوربه قفقاز و آسیای میانه; فردا

سایت تفریحی و سرگرمی صفحه ما

صفحه ما:

سفر دوره ای رئیس جمهوربه قفقاز و آسیای میانه; فردا

اخبار جدید:

سفر دوره ای رئیس جمهور به قفقاز و آسیای میانه از صبح فردا با سفر به ارمنستان آغاز می شود.

رئیس جمهوری اسلامی ایران در دور جدید سفرهای منطقه ای و به دعوت رسمی همتایان خود به کشورهای ارمنستان، قزاقستان و قرقیزستان سفر می کند.
معاون ارتباطات واطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور درباره این سفر گفت: آقای روحانی در ادامه سیاست های دولت برای تقویت مناسبات و تعمیق همکاری با همسایگان و کشورهای منطقه، به دعوت رسمی رئیس جمهورارمنستان فردا ابتدا به ایروان پایتخت این کشور سفر می کند.
اسماعیلی افزود: در این سفر یک روزه و فشرده، آقای روحانی با رئیس جمهور ارمنستان دیدار و در خصوص روابط دوجانبه گفتگو می کند.
او افزود: علاوه بر مذاکره دوجانبه هیئت های عالی رتبه دو کشور، چندین سند همکاری میان مقامات جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان به امضا خواهد رسید و همایش بازرگانان ایران و ارمنستان نیز برگزار خواهد شد.
اسماعیلی گفت: آقای روحانی پس از پایان برنامه های پیش بینی شده در ارمنستان این کشور را به مقصد شهر آستانه در قزاقستان ترک خواهد کرد.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت: مذاکره روسای جمهوری ایران و قزاقستان، نشست هیئت های عالی رتبه، امضای سندهای همکاری مشترک و نشست مشترک خبری از جمله برنامه های سفر یک روزه رئیس جمهور به قزاقستان خواهد بود.
اسماعیلی افزود: روحانی در آخرین مرحله از سفر منطقه ای خود شامگاه دوم دی وارد بیشکک پایتخت جمهوری قرقیزستان خواهد شد.
او گفت: ملاقات با رئیس جمهور و مقامات بلندپایه قرقیزستان، مذاکره هیئت های عالی رتبه دو کشور، امضای چند سند همکاری در حوزه های مختلف و نشست مشترک خبری از برنامه های پیش بینی شده در سفر به بیشکک است و همزمان همایش تجاری فعالان اقتصادی ایران و قرقیزستان نیز برگزار خواهد شد.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور افزود: روحانی را در این سفر چند تن از وزرا و معاونان رئیس جمهور همراهی خواهند کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سفر دوره ای رئیس جمهوربه قفقاز و آسیای میانه; فردا”

قالب خبری