پژو ۲۰۷، رنو ساندرو یا برلیانس H220 ، کدام خودروی ۴۵ میلیونی ارزش خرید بالاتری دارد؟

مجموعه: اخبار جدید تعداد بازدید: 437
پژو ۲۰۷، رنو ساندرو یا برلیانس H220 ، کدام خودروی ۴۵ میلیونی ارزش خرید بالاتری دارد؟

سایت تفریحی و سرگرمی صفحه ما : پژو ۲۰۷، رنو ساندرو یا برلیانس H220 ، کدام خودروی ۴۵ میلیونی ارزش خرید بالاتری دارد؟

پژو 207، رنو ساندرو یا برلیانس H220 ، کدام خودروی 45 میلیونی ارزش خرید بالاتری دارد؟

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، سه خودرویی که امسال هم به مناسبت دهه فجر توسط شرکت‌های ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو به فروش می‌رسند، پژو ۲۰۷، رنو ساندرو و برلیانس H220 است که هرسه در محدوده‌ی ۴۵ میلیون تومان قیمت دارند و به همین دلیل قصد داریم آن‌ها را از لحاظ فنی و شرایط فروش بررسی کنیم تا ببینیم کدام یک ارزش خرید بالاتری دارد؟

پیش از آن که بخواهیم در مورد شرایط فروش و فنی این سه خودرو صحبت کنیم، لازم است بدانید که شرایط فروش خودروها در ایام دهه به صورت پیش فروش اعتباری هستند؛ یعنی این که قیمت در تاریخ صدور دعوتنامه تعیین می‌شود و ریسک افزایش قیمت خودرو برای متقاضیان وجود خواهد داشت. بنابراین اگر در حال برنامه‌ریزی برای خرید خودرو هستید، احتمال افزایش قیمت را نیز در نظر داشته باشید.

شرایط فروش پژو ۲۰۷ آی دنده‌ای

پژو ۲۰۷ آی دنده‌ای توسط ایران خودرو با پیش پرداخت ۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد و در خرداد ۹۶ به متقاضیان تحویل داده خواهد شد. در این حالت، ۲۰ درصد سود به پیش پرداخت شما تعلق می‌گیرد و می‌توانید امید داشته باشید که یک میلیون و ۹۵ هزار تومان سود تسهیلات دریافت کنید. طبق بخشنامه فروش ایران خودرو، مابقی مبلغ خودرو در زمان صدور دعوتنامه از سوی خریدار پرداخت خواهد شد.

پژو 207، رنو ساندرو یا برلیانس H220 ، کدام خودروی 45 میلیونی ارزش خرید بالاتری دارد؟

پژو ۲۰۷i

شرایط فروش رنو ساندرو دنده‌ای

ساندرو یکی از محبوب ترین خودروهای بازار ایران است. خودرویی که از ظاهر و کیفیت مناسبی بهره می‌برد و اکنون در روزهای دهه فجر نیز توسط سایپا به صورت پیش فروش دو مرحله‌ای در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. طبق شرایط ویژه‌ای که سایپا در نظر گرفته، متقاضیان در زمان ثبت نام باید مبلغ ۲۲ میلیون تومان بپردازند و از سود ۱۸ درصد تا تیرماه که رقمی در حدود یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان است بهره‌مند شوند. مابقی مبلغ خودرو نیز به صورت نقد در تاریخ صدور دعوتنامه پرداخت می‌شود. همچنین در صورتی که در طول این دوره از خرید خودرو منصرف شوید، می‌توانید سود انصراف ۱۴ درصدی را دریافت کنید که رقم بسیاری کمی به شما می‌رود.

شرایط فروش برلیانس H220 اتوماتیک

برلیانس H220 جزو ارزان ترین خودروهای اتوماتیک بازار ایران محسوب می‌شود. شرکت پارس خودرو، شرایط مناسبی را در دهه فجر برای فروش این خودرو در نظر گرفته و شما می‌توانید با پرداخت ۱۵ میلیون تومان و بهره‌مندی از سود مشارکت ۱۵ درصدی آن را پیش خرید کنید و در تیرماه ۹۶ خودروی خود را تحویل بگیرید.

همچنین پارس خودرو یک وام تا سقف ۲۰ میلیون تومان با سود بالای ۲۱ درصدی را برای متقاضیان ارائه داده که مشتریان باید آن را با ۶ چک ۴ ماهه بازپرداخت کنند.

مقایسه شرایط فروش خودروهای برلیانس، ساندرو و پژو ۲۰۷i

خودرو

نقدی

پیش فروش

نمایندگی (تومان)

بازار (تومان)

پیش پرداخت (تومان)

سود مشارکت

موعد تحویل

سود پیش پرداخت (تومان)

برلیانس H220 اتوماتیک

۴۴ میلیون و ۴۰۰ هزار

۴۶ میلیون

۱۵ میلیون

۱۵ درصد

تیرماه

۸۰۲ هزار

۲۰ میلیون

۱۵ درصد

تیرماه

۱ میلیون و ۶۸ هزار

رنو ساندرو دنده‌ای

۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار

۴۵ میلیون

۱۷ میلیون

۱۵ درصد

تیرماه

۹۰۸ هزار

۲۲ میلیون

۱۸ درصد

تیرماه

۱ میلیون و ۴۱۰ هزار

پژو ۲۰۷i دنده‌ای

۴۱ میلیون و ۴۹۲ هزار

۴۶ میلیون

۲۰ میلیون

۲۰ درصد

خردادماه

۱ میلیون و ۹۵ هزار

مقایسه شرایط فروش خودروهای برلیانس، ساندرو و پژو ۲۰۷i

خودرونقدی پیش فروش

نمایندگی (تومان)بازار (تومان)پیش پرداخت (تومان)سود مشارکتموعد تحویلسود پیش پرداخت (تومان)

برلیانس H220 اتوماتیک۴۴ میلیون و ۴۰۰ هزار۴۶ میلیون۱۵ میلیون۱۵ درصدتیرماه۸۰۲ هزار

۲۰ میلیون۱۵ درصدتیرماه۱ میلیون و ۶۸ هزار

رنو ساندرو دنده‌ای۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار۴۵ میلیون۱۷ میلیون۱۵ درصدتیرماه۹۰۸ هزار

۲۲ میلیون۱۸ درصدتیرماه۱ میلیون و ۴۱۰ هزار

پژو ۲۰۷i دنده‌ای۴۱ میلیون و ۴۹۲ هزار۴۶ میلیون۲۰ میلیون۲۰ درصدخردادماه۱ میلیون و ۹۵ هزار

مقایسه فنی رنو ساندرو، پژو ۲۰۷ آی و برلیانس H220

برای خرید یک خودرو، اول از همه باید به انتظار خود از خودرو توجه داشته باشید و بعد با توجه به نیازتان، خودروی مورد نظر را انتخاب کنید؛ اما ما در این بخش قصد داریم اطلاعات فنی مهم سه خودروی برلیانس H220، رنو ساندرو و پژو ۲۰۷ را در اختیار شما قرار بدهیم تا شاید به روند تصمیم‌گیری شما کمک کند.

اگر کیفیت فنی و فضای داخلی خودرو برای شما اهمیت بسیاری دارد، رنو ساندرو می‌تواند بهترین انتخاب باشد. طبق گزارش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، ساندرو با دریافت ۴ ستاره کیفی، یکی از باکیفیت ترین خودروهای بازار ایران به شمار می‌رود. کیفیت ساخت مناسب، شتاب اولیه بالا و مصرف سوخت بهینه باعث شده تا رنو ساندرو به خودرویی محبوب نزد مشتریان تبدیل شود.

پژو 207، رنو ساندرو یا برلیانس H220 ، کدام خودروی 45 میلیونی ارزش خرید بالاتری دارد؟

رنو ساندرو

پژو ۲۰۷ نیز در برخی از ویژگی‌ها نسبت به رقیبان خود برتری دارد. کیفیت ساخت قطعات داخلی خودرو و سیستم‌های ایمنی مانند سیستم انتقال بنزین در زمان تصادف، سیستم ترمز کمکی EBA و فعال شدن فلاشرها هنگام ترمزگیری شدید از جمله نقاط قوت پژو ۲۰۷ به شمار می‌روند.

خوشبختانه با توجه به شباهت فنی پژو ۲۰۷ با پژو ۲۰۶ و رنو ساندرو با ال ۹۰، قطعات یدکی این دو خودرو به وفور در بازار پیدا می‌شود و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی نیست؛ اما قطعات پژو ۲۰۷ از رنو ساندرو ارزان‌تر است و گزینه‌ی مناسبی از این نظر محسوب می‌شود.

اتوماتیک بودن برلیانس اچ ۲۲۰ هم بزرگترین وجه تمایز آن با رقباست. علاوه بر گیربکس اتوماتیک، فرمان برقی و بسیار نرم و بخش جذب ضربات، از مهم‌ترین نقاط مثبت این محصول پارس خودرو است که باعث دوچندان شدن لذت رانندگی با آن می‌شود.

پژو 207، رنو ساندرو یا برلیانس H220 ، کدام خودروی 45 میلیونی ارزش خرید بالاتری دارد؟

برلیانس H220

به این ترتیب، هر سه خودرو در محدوده قیمت ۴۵ میلیون تومان از نقاط مثبتی برخوردارند و شرکت‌های ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو نیز شرایط ویژه‌ای را برای فروش این محصولات در ایام دهه فجر ۱۳۹۵ در اختیار مشتریان قرار داده است؛ اما همان‌طور که گفته شد، مهم‌ترین مسئله در خرید یک خودرو، نیاز مشتری است و شما باید با توجه به ویژگی‌هایی که برای شما اهمیت دارد، اتومبیل مورد نیاز خود را خریداری کنید.

سایت تفریحی و سرگرمی صفحه ما : wepage.ir

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پژو ۲۰۷، رنو ساندرو یا برلیانس H220 ، کدام خودروی ۴۵ میلیونی ارزش خرید بالاتری دارد؟”

قالب خبری