۶حرکت برای تخت و عضله ای شدن شکم

مجموعه: زیبایی اندام تعداد بازدید: 679
۶حرکت برای تخت و عضله ای شدن شکم

۶حرکت برای تخت و عضله ای شدن شکم,زیبایی اندام

سایت تفریحی و سرگرمی صفحه ما

زیبایی اندام,زیبایی اندام زنان

 

۱- لگد کردن تمرین توسط طناب به مدت ۳۰ ثانیه به ضربان قلب خود را تا. شما از این انفجار سریع قلبی بعد از هر ورزش در مدار را تکرار کنید.

6حرکت برای تخت و عضله ای شدن شکم

 

۲- بلند کردن پای خود را درگیر کمترین بخشی از عضلات شکم خود را (شکم رکتوس)، در حالی که رسیدن به خارج از پای مخالف درگیر مورب داخلی.

چگونه به انجام آن: دروغ بطور طاق باز با دست های خود در کنار شما، کف دست پایین. بلند پای چپ خود را به خارج از زمین (نگه داشتن آن راست) به عنوان هسته اصلی خود شما درگیر و بالا بردن بدن خود را بالا، رسیدن به دست راست خود را به خارج از پای چپ خود را. پایین تمام راه برگشت به طبقه و تکرار در طرف دیگر، بلند کردن پای راست خود را به خارج از زمین و رسیدن به دست چپ خود را به خارج از پای راست خود را. ادامه متناوب پاها به مدت ۳۰ ثانیه.

6حرکت برای تخت و عضله ای شدن شکم

۳- تابلوهای کار تمام عضلات در هسته خود، از جمله پشت و عضلات لگن. هنگامی که این عضلات قوی هستند، همه چیز بهتر کار می کند. شما احساس بهتر، بهتر نگاه کنید، و انرژی بیشتری دارند.

چگونه به انجام آن: بیا به موقعیت تخته کامل را با دست خود را در زیر شانه های خود را و پا خود را هیپ عرض از هم جدا. نگه داشتن سطح لگن قرار دهید و هسته ای خود را آماده، بلند پای راست خود و رسم زانوی راست خود را در به سمت آرنج چپ خود را. (زانو ندارد به لمس آرنج). بازگشت پای راست خود را به تخته موقعیت و تکرار در طرف دیگر، بلند کردن زانوی چپ را به سمت آرنج راست خود را. ادامه متناوب پاها به مدت ۳۰ ثانیه.

پرش طناب به مدت ۳۰ ثانیه.

6حرکت برای تخت و عضله ای شدن شکم

۴- این تمرین پیلاتیز کلاسیک تقویت هسته و داخل رانها.

چگونه به انجام آن: دروغ بطور طاق باز با زانوها و باسن خود را در کنار شما خم ۹۰ درجه، دست. سر خود را بلند، شانه ها، و قسمت فوقانی پشت به خارج از زمین، و شروع به پالس سلاح های خود را، گرفتن طولانی، نفس عمیق بکشید (دم به مدت ۱۰ فقره، بازدم برای ۱۰ تعداد). هسته ای شما باید درگیر در تمام مدت به طوری که همه چیز اما سلاح های خود را باقی می ماند به طور کامل هنوز. ادامه نفس عمیق تا زمانی که شما به ۱۰۰ پالس سلاح را دریافت کنید.

پرش طناب به مدت ۳۰ ثانیه.

6حرکت برای تخت و عضله ای شدن شکم

۵- این یکی دیگر از ورزش بزرگ برای هدف قرار دادن پایین شکم خود را است. جنبش آهسته کمک می کند تا برای تعامل هسته بدون اجازه عضلات سر می برد.

چگونه به انجام آن: دروغ بطور طاق باز با زانوها و باسن خم ۹۰ درجه است. به آرامی دست خود را پشت سر خود قرار دهید و تیغه های شانه بلند خود را از حصیر. گسترش پای راست خود را صاف، آوردن قفسه سینه خود را به سمت زانوی چپ خم خود را (تصور کنید که شما در حال تلاش برای آوردن پایین ribcage حق خود را برای دیدار ران چپ خود را). برگرد به مرکز و تغییر جبهه، گسترش پای چپ خود را صاف، آوردن قفسه سینه خود را به سمت راست خم زانو خود را. اطمینان حاصل کنید که برای نگه داشتن آرنج خود را گسترده است. دم در مرکز و بازدم به عنوان بدن خود را بالا شما پیچ و تاب به سمت زانو خود را. ادامه متناوب پاها به مدت ۳۰ ثانیه.

پرش طناب به مدت ۳۰ ثانیه.

6حرکت برای تخت و عضله ای شدن شکم

۶- این تمرین مشکل مضاعف است: تقویت و تن کل هسته در حالی که درگیر medius سرین (سمت عقب خود را). همچنین slims کمر، ایجاد شکل ساعت شنی.

چگونه به انجام آن: دروغ در سمت چپ خود را با زانو خود را صاف، پا انباشته. سرپا نگه داشتن بدن خود را بالا تا آرنج چپ و ساعد خود را. بند هسته ای خود و بالا بردن باسن خود را تا زمانی که بدن خود را به شکل یک خط مستقیم از مچ پا خود را به شانه های خود را. نگه داشتن باسن خود را بالا، بالا بردن پای خود را بالا عنوان بالا به عنوان شما می توانید، پا با اشاره به جلو (سعی کنید به آن اشاره را به زمین). صاف نگه دارید پا و قسمت بالای بدن به طور کامل هنوز. پایین پا بالا و تکرار خود را. آیا ۱۰ تکرار در هر طرف.

6حرکت برای تخت و عضله ای شدن شکم

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۶حرکت برای تخت و عضله ای شدن شکم”

دیدگاه ها بسته شده اند.

قالب خبری