جدیدترین مطالب امروز

آموزش مکالمه صوتی و ویدیویی یا تصویری در اینستاگرام

مجموعه: تکنولوژی و علمی تعداد بازدید: 22
آموزش مکالمه صوتی و ویدیویی یا تصویری در اینستاگرام


مکالمه ویدیویی و صوتی در اینستاگرام Instagram

اینستاگرام هم مانند واتساپ امکان مکالمه صوتی و تصویری دارد و کاربران می توانند با دوستان خود تماس صوتی و یا ماکلمه ویدیویی داشته باشند و تصویر همدیگر را مشاهده کنند.

در صفحه چت در بخش دایرکت اینستاگرام ک آیکون به شکل دوربین وجود دارد که با لمس کردن آن می تاونید با شخص مقابل مکالمه ویدویی و یا صوتی داشته باشید. برای این کار کافی است که بعد از اینکه آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرد و یا آن را بروزرسانی کردید بر روی ایکون دوربین بزنید تا تماس برقرار شود. در حالت عادی تماس تصویری است اما اگر نمی خواهید مکالمه ویدیویی داشته باشید می توانید با لمس آیکون دوربین در صفحه تماس، این قابلیت را خاموش کنید.

» همچنین بخوانید : آموزش حذف اکانت تلگرام به صورت مرحله به مرحله delete-account

 

این قابلیت در آخرین نسخه اینستاگرام فعال شده است و اگر شما این آیکون را مشاهده می کنید باید چند ساعت منتظر شوید. کیفیت صوت و مکالمه در اینستاگرام مناسب است و مکالمه بدون تاخیر انجام می شود.

آموزش مکالمه صوتی و ویدیویی یا تصویری در اینستاگرام

بخش اسکپلور هم در نسخه جدید تغییراتی جزئی دارد و توسط نواری که به بالا صفحه اضافه شده است می توانید پست های اسنتاگرام را بر اساس دسته بندی موضوعی دنبال کنید. افکت های جدید در دوربین اینستاگرام نیز یکی از قابلیت هایی است که امروز در دسترس قرار دارد.

لینک منبع

سایت ساز

مطالب مرتبط

    نظر شما !!!

    نظر شما برای “آموزش مکالمه صوتی و ویدیویی یا تصویری در اینستاگرام”

    دیدگاه ها بسته شده اند.

    قالب خبری